Důležité upozornění: Tento produkt je prodáván výhradně pro výzkumné účely a laboratorní použití.

Follistatin-344

Follistatin-344

1 mg
Skladem
Cena: 2 869 CZK3 637 CZK

Follistatin-344 Popis

Follistatin-344 výrazně zvyšuje růst svalové hmoty a síly tím, že blokuje Myostatín (GDF-8 - protein brzdící růst svalové hmoty). Follistatin-344 je velmi slibný inhibitor Myostatín-u, s dostatečně bezpečným profilem. Follistatin-344 je rovněž perfektní volbou pro sportovce, kteří již nejsou schopni pravidelně cvičit, nebo ty, kteří přestali sportovat, ale chtějí zůstat přesto ve formě, s masivní svalovou hmotou. Bylo prokázáno, že čím menší je zatížení svalů a menší fyzická aktivita, tím vyšší je následně koncentrace Myostatinu.

Follistatin-344

Follistatin je silný inhibitor Myostatínu

Follistatin (známý také pod názvem aktivin-vázající protein) je autokrinní glykoprotein kódovaný FST genem, který je produkován téměř ve všech tkáních. Jeho primární funkcí v těle je bioneutralizácia členy rodiny TGF-β proteinů, se zvláštním zaměřením na activin a parakrinné hormony. Follistatin je silný inhibitor Myostatín-u. Původní Follistatin však současně působil i jako inhibitor activinu, který zase stimuluje sekreci folikuly stimulujícího hormonu - FSH (activin reguluje růst a diferenciaci téměř všech typů buněk, včetně pohlavních žláz, hypofýzy a kosterního svalstva). Z tohoto důvodu, vědci vyvinuli od původního Follistatinu odvozený konkrétní Follistatin (Follistatin-344), který je schopen blokovat přednostně účinky myostatinu.

FOLLISTATIN-344 má velmi silné anabolické a anti-katabolické účinky

Follistatin-344 effect Follistatin-344 byl nejprve testován na zvířatech: Nedávné pokusy na zvířatech, které skončily v roce 2009 ukázaly, že genetická regulace úrovně Follistatinu přinesla výrazné výsledky v nárůstu svalové hmoty

Následně byl od r. 2009 úspěšně používán i lidmi, zaznamenané jsou výsledky, kdy denní injekce 100 mcg Follistatin-344 přinesla u osob s váhou 86 až 87 kg svalové přírůstky cca. 5 kg za 10 dní. Vědecké studie tedy jasně prokázaly, že vliv Follistatinu-344 na růst masivní svalové hmoty a síly je nesporný, a že peptid Follistatin-344 má skutečne velmi silné anabolické a současně i anti-katabolické účinky. Navíc se zjistilo, že Follistatin-344 má také významný vliv i na omlazení tkání. Jeho výrazný anti-aging efekt je srovnatelný s vlivem melatoninu a jiných peptidů, pozitivně působících proti stárnutí.

Důvod, proč jsou lidé ve stáří "plní a obézní"

S věkem produkce Follistatinu v těle klesá, čímž se naopak zvyšují nežádoucí účinky myostatinu. Myostatín kromě toho, že brzdí růst svalové hmoty, rovněž regeneruje buňky v tukové tkáni. A protože tělo začne na regeneraci tělesného tuku využívat vlastní endogenní proteiny a volné aminokyseliny, nakonec počet svalových vláken s věkem výrazně a stále klesá. To je pravý důvod, proč se lidé ve stáří stávají "plní a obézní" (hromadí se u nich tuk), a mají naopak nedostatek svalové hmoty.

HLAVNÍ BENEFITY A ÚČINKY PEPTIDU Follistatin-344

  • Follistatin-344 výrazně zvyšuje růst svalové hmoty a síly (blokováním účinků myostatinu) - podporuje hyperplazii (růst nových svalových buněk) a aktivní hypertrofii (zvětšování objemu svalových buněk).
  • Follistatin-344 má silné anabolické účinky (při současné androgenní aktivity), užívání Follistatin-344 vede k svalové hyperplazii (růstu nových svalových vláken) a aktivní hypertrofii (zvětšování objemu stávajících svalových vláken)
  • Follistatin-344 má silnou schopnost udržet u sportovců ve formě s masivní svalovou hmotou i přesto, že přestali sportovat
  • Follistatin-344 výrazně zvyšuje výkonnost
  • Follistatin-344 má silný anti-aging efekt, významně ovlivňuje omlazení všech tkání v těle
  • Follistatin-344 podporuje spalování tělesného tuku

OPTIMÁLNÍ DÁVKOVÁNÍ peptidu Follistatin-344

100 až 200 mikrogramů Follistatin-344 jeden krát za den, po dobu 10-20 dní.

Upozornění

Follistatin by neměli užívat ženy.

Skladovací podmínky

Ideální skladování peptidu Follistatin-344 je v chladničce, při teplotě 2-8 °C.

Follistatin-344 Recenze, zkušenosti

Napsat recenziPoznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Nejhorší            Nejlepší

Notice: Undefined variable: Xtags in /home/admin/web/koupitpeptidy.com/public_html/catalog/view/theme/theme446/template/product/product.tpl on line 432