Důležité upozornění: Tento produkt je prodáván výhradně pro výzkumné účely a laboratorní použití.

Ibutamoren MK-677

Ibutamoren MK-677

25 mg, 100 tab
Skladem
Cena: 5 379 CZK

Ibutamoren MK-677 Popis

Ibutamoren MK-677 je silný tabletový stimulant tvorby vlastního růstového hormonu (HGH endogenního) a silně anabolického hormonu IGF-1 v těle. Sportovci tento suplement využívají především pro jeho excelentní schopnost pomáhat budovat nové svalové přírůstky (dosahovat pozitivní dusíkovou bilanci) a silné anti-katabolické účinky (schopnosti udržet a ochránit svalovou hmotu před rozpadem, degradací, katabolismem).

Ibutamoren MK-677

Ibutamoren MK-677 - vysoce efektivní stimulant tvorby HGH a IGF-1

Ibutamoren (MK-677, Ibutamoren Mesylate, MK-0677, L-163,191, ghrelin-mimetic) je nepeptidový, silný a dlouhodobě působící selektivní agonista receptorů vázajících ghrelin. Tyto tzv. Ghrelinové receptory - GHSR (Growth hormone secretagogue receptors) spouštějí v těle přirozeným způsobem tvorbu endogenního růstového hormonu. Ibutamoren MK-677 stimuluje tvorbu růstového hormonu v podstatě napodobováním funkce a aktivity dalšího endogenního hormonu - ghrelin: Výsledkem působení a navázání se Ibutamoren-u MK-677 na Ghrelinové receptory je nejprve uvolňování GHRH (Growth-hormone-releasing hormone - hormonu uvolňujícího růstový hormon) z neuronů v Nucleus arcuatus (infundibulárnom jádru Hypotalamu), který je následně přenesen hypotalamo-hypofyzárním portálním systémem do přední Hypofýzy, kde působením na GHRHR (Growth hormone-releasing hormone receptor - receptory hormonu uvolňujícího růstový hormon (receptory GHRH)) stimuluje samotnou výslednou sekreci růstového hormonu - HGH Hypofýzou.

Ibutamoren MK-677 však dokáže nejen účinně stimulovat tvorbu HGH prostřednictvím imitace aktivity ghrelinu a působení na Ghrelinové receptory, ale současně zesiluje i signalizaci GHRH (hormonu uvolňujícího růstový hormon) v GHRHR (receptorech hormonu uvolňujícího růstový hormon) přední hypofýzy, redukuje uvolňování somatostatinu (nežádoucího hormonu, který blokuje uvolňování GH), a současně ještě i inhibuje signalizaci somatostatinových receptorů. Stimuluje tedy tvorbu HGH všemi dosud známými čtyřmi možnými způsoby, dík čemuž se jedná o jeden z nejúčinnějších, nejsilnějších a nejvíce efektivních stimulantů HGH - tvorby přirozeného růstového hormonu v těle vůbec!

Klinickými testy bylo zjištěno, že u zdravých dospělých mužů je Ibutamoren MK-677 dokonce ještě efektivnější než samotný GHRH: Po užití 1 denní dávky Ibutamorenu MK-677 25 mg byla naměřena maximální koncentrace HGH až 22.1 mikrogramů / l. Po 7 dnech užívání této dávky testované subjekty vykazovaly trvalé zvýšení hladin a koncentrace IGF-1, a přesto že byly v striktní dietě, která by u placeba způsobovala stav negativní dusíkové bilance (katabolický stav - ztrátu svalové hmoty), při užívání Ibutamorenu byl tento stav obrácený a dosáhly naopak pozitivní dusíkovou bilanci (anabolický stav), což potvrdilo vysokou efektivitu a excelentní schopnost Ibutamorenu MK-677 budovat nové svalové přírůstky. Zjistilo se, že Ibutamoren zvyšuje permanentně a dlouhodobě úroveň IGF-1 v krvi o 40-90% po celou dobu jeho užívání! Studie zaměřené k léčbě osteoporózy zase dokázali, že díky užívání Ibutamorenu došlo ke zvýšení kostní minerální hustoty, což potvrdilo jeho pozitivní vliv na kostní denzitu. Předpokládá se, že MK-677 posiluje i imunitní systém a odolnost organismu.

HLAVNÍ BENEFITY A ÚČINKY IBUTAMOREN MK-677

Výsledkem užívání Ibutamoren MK-677 je prudké zvýšení tvorby endogenního HGH, které následně vyústí do výrazného a permanentního zvýšení silně anabolického hormonu IGF-1 a retence dusíku v těle (anabolického stavu). Zvýšení přirozené hladiny HGH a IGF-1 má nespočet benefitů pro organismus a celkové zdraví. Ibutamoren silně podporuje nárůst svalové hmoty, zlepšení výkonnosti a kondice, spalování tuků, lepší a rychlejší regeneraci, kvalitní spánek (ke zlepšení spánku zpravidla dochází až po několika dnech užívání), zlepšení stavu a kvality pokožky, zvyšuje hustotu kostí, pomáhá hojit staré rány, přináší velmi silný pocit energie a vitality, a má výrazný antikatabolický a antiaging (omlazující) efekt.

Další cennou vlastností MK-677 je fakt, že ani jeho dlouhodobé užívání nezpůsobuje současné zvyšování produkce a hladiny Kortizolu (nežádoucího, stresového, a velmi silně katabolického hormonu). Ibutamoren MK-677 je skvělý způsob, jak můžete jednoduše, velmi efektivně a bezbolestně úžasně zvýšit Vaše přirozené hladiny HGH a IGF-1, a využít všechny benefity, které s sebou přinášejí.

  • Ibutamoren MK-677 silně podporuje nárůst svalové hmoty a anabolický stav organismu (pomáhá udržovat pozitivní dusíkovou bilanci)
  • Ibutamoren MK-677 má silný anti-katabolický efekt, účinně ochraňuje svalovou hmotu před degradací
  • Ibutamoren MK-677 zlepšuje výkonnost a kondici
  • Ibutamoren MK-677 zrychluje metabolismus tuků - pomáhá splalovat přebytečný tělesný tuk a předcházet jeho opětovnému ukládání
  • Ibutamoren MK-677 přináší velmi dobrou a rychlejší regeneraci svalů a celého těla, pomáhá léčit staré rány a zranění
  • Ibutamoren MK-677 v noci výrazně zlepšuje kvalitu spánku, ráno a přes den přináší velmi silný pocit svěžesti, energie a vitality
  • Ibutamoren MK-677 vede k výraznému zlepšení stavu a kvality kůže, pomáhá vyhlazovat vrásky
  • Ibutamoren MK-677 má silný anti-aging efekt, omlazuje organismus, působí proti stárnutí

Pozor na FAKE Ibutamoren MK-677 - podomácky plněné FAKE kapsle podvodníků:
Varování před totálními podvodníky a zloději ze Slovenska!!!

 

Ibutamoren MK-677 Original pravy, Ibutamoren MK-677 FAKE padelek falesny falzifikat - varovani

MINI-Ibutamoren MK-677 - Nyní v nabídce také testovací MINI-balení jen 30 TABLET

Ibutamoren MK-677 - 30 tablet

OPTIMÁLNÍ DÁVKOVÁNÍ IBUTAMOREN MK-677

Optimální dávka je 25-50 mg Ibutamoren denně (1-2 tablety), max. 75 mg (max. 3 tab denně, vyšší dávky již nepředstavují výrazný nebo lineární nárůst účinků, ale naopak - mohou přinést nežádoucí účinky). Obvyklá doba užívání je 12 týdnů. Avšak ani při dlouhodobém denním užívání 12 nebo až 24 měsíců nebyly v lékařských studiích zjištěny žádné výrazné nebo nebezpečné vedlejší účinky.

Pro kulturisty je nejvíce zajímavé zařadit Ibutamoren MK-677 buď do objemových cyklů, kde velmi efektivně pomáhá budovat novou svalovou hmotu, nebo jej využít jako silný anti-katabolický prostředek k udržení získané svalové hmoty (včetně jako vhodný prostředek i v PCT, nebo během drastických diet). Plný nástup účinků a efekt Ibutamorenu MK-677 se projeví obvykle po cca. prvních 7 dnech jeho užívání.

NAŠE DOPORUČENÍ

Extrémně efektivní kombinace pro nárůst masivní a tvrdé svalové hmoty je společné užívání Ibutamorenu MK-677 s LGD-4033 Pro 2.0 a inhibitory myostatinu, samozřejmě při dostatečném denním příjmu bílkovin a pravidelném silovém tréninku.

Úžasné vyrýsování lze dosáhnout užíváním MK-677 společně s GW-1516 Pro a Andarin S-4, tato kombinace je mimořádně efektivní i pro odstranění velmi odolného a problémový tuku, a dramaticky zvyšuje svalovou hustotu.

Možné vedlejší účinky

Ibutamoren MK-677 je organismem velmi dobře snášen a nepředstavuje pro něj žádné výrazné nebo nebezpečné vedlejší a nežádoucí účinky. Lékařské studie prokázaly, že se jedná o velmi bezpečný stimulant HGH, a při laboratorních testech se dokonce zjistilo, že při jeho užívání došlo ke snížení výskytu nádorů u myší, o čem se vědci domnívají, že je způsobeno zvýšenou odezvou imunitního systému - díky užívání MK-677.

U citlivých jedinců se však mohou projevit některé mírné nežádoucí účinky (hlavně při vyšších dávkách), v podobě: tuhnutí končetin nebo otoky konečků prstů, zavodnění (retence vody), letargie, postupně se zvyšující hlad, snížení citlivosti na inzulín, mírné zvýšení tvorby prolaktinu (případně u lidí mimořádně přecitlivělých na prolaktin je možné riziko vzniku gynekomastie, což však představuje asi jen 1% mužů).

Skladovací podmínky

Ibutamoren skladujte na suchém, chladném a tmavém místě, mimo dosah dětí. Nevystavujte slunečnímu světlu!

Ibutamoren MK-677 Recenze, zkušenosti

Napsat recenziPoznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Nejhorší            Nejlepší

Notice: Undefined variable: Xtags in /home/admin/web/koupitpeptidy.com/public_html/catalog/view/theme/theme446/template/product/product.tpl on line 432