Důležité upozornění: Tento produkt je prodáván výhradně pro výzkumné účely a laboratorní použití.

GHRP-6

GHRP-6

5 mg
Skladem
Cena: 564 CZK

GHRP-6 Popis

GHRP-6 je peptid, který je strukturálně velmi podobný svému předchůdcovy, GHRP-2. Hlavním rozdílem je to, že GHRP-6 zvyšuje chuť k jídlu u některých lidí. Oba peptidy mohou být použity společně k dosažení lepších synergických účinků. Studie prokázaly, že nejvyšší koncentrace růstového hormonu v krvi se dosáhnou právě kombinací GHRP-6 a GHRP-2.

GHRP-6 stimuluje hypofýzu k produkci růstového hormonu. GHRP lze efektivně využít při léčbě nedostatku růstového hormonu. GHRP-6 je vysoce účinný při zvyšování koncentrace krevního hormonu HGH a IGF-1, což je velmi výhodné pro ty, kteří chtějí zlepšit celkový fyzický, zdravotní ale i duševní stav svého těla. GHRP-6 stimuluje a posiluje imunitní systém, působí silně anabolicky - pro výrazné svalové a silové přírůstky, pomáhá spalovat tělesný tuk, má velmi výrazný anti-aging efekt, vyhlazuje vrásky, zlepšuje stav vlasů a pokožky, přináší velmi kvalitní spánek a výbornou regeneraci, zvyšuje pevnost kostí, má protizánětlivé účinky, přináší pocit velkého přílivu energie a vitality, a způsobí všeobecné celkové omlazení organismu a všech jeho tělesných tkání.

GHRP-6 Peptid

GHRP-6 je možné efektivně využít u starších lidí, na velmi účinnou anti-aging terapii. GHRP se často používá ve spojení s CJC-1295 (GRF 1-29) pro zesílení pulsu růstového hormonu. GHRP-6 je třeba aplikovat na lačný žaludek, nejméně půl hodiny před jídlem. Pro kulturisty a sportovce GHRP-6 pomáhá velmi účinně získat svalovou hmotu, zvýšit sílu, regeneraci a spalovat tuk. GHRP-6 zlepšuje energetický metabolismus. Po podání GHRP-6 se rychle dostaví zvýšená chuť k jídlu, často pozorována v souvislosti se stimulací vyplavení ghrelinu (přibližně 20 minut po injekci). Ghrelin je hormon uvolňovaný přirozeně ve stěnách žaludku, který zvyšuje hlad. Vzhledem k těmto vlastnostem se GHRP-6 někdy používá také k léčbě kachexie (chřadnutí), poruchy příjmu potravy a obezity.

GHRP-6 je vysoce účinný pro zvýšení síly, svalové hmoty a spalování tuků (díky čemuž je velmi populární v kulturistice a u fitness sportovců), pro celkové omlazení, posílení kloubů, pojivové tkáně a kostí. Zvýšená sekrece HGH v játrech vede k vyšším množstvím IGF-1, který je považován za hlavní metabolit anabolického růstového hormonu.

Hlavní benefity a účinky GHRP-6

  • GHRP-6 způsobuje výrazný nárůst svalové hmoty a síly
  • GHRP-6 snižuje procento tělesného tuku
  • GHRP-6 má silný anti-aging efekt, poskytuje omlazující účinky
  • GHRP-6 zlepšuje stav pokožky a vlasů, podporuje produkci kolagenu, pomáhá vyhlazovat vrásky
  • GHRP-6 přináší kvalitní a hluboký spánek a perfektní regeneraci a zotavení těla během spánku
  • GHRP-6 posilňuje imunitní systém
  • GHRP-6 zvyšuje pevnost kostí
  • GHRP-6 ozdravuje játra
  • GHRP-6 má protizánětlivý účinek

Struktura peptidu GHRP-6

 struktura peptidu GHRP-6

Optimální dávkování GHRP-6

Podkožní nebo intramuskulární injekce, optimální dávka GHRP-6 je 1 mcg / 1 kg vlastní tělesné hmotnosti 3x denně. Pro anabolické účely (nárůst síly a svalové hmoty) lze použít GHRP-6 několikrát během dne (3-4 dávky), pro účely anti-aging terapie je nejdůležitější, aby se GHRP-6 užil hlavně před spaním.

Skladovací podmínky

Ideální skladování peptidu GHRP 6 je v chladničce, při teplotě 2-8 °C.

GHRP-6 Recenze, zkušenosti

Napsat recenziPoznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Nejhorší            Nejlepší

Notice: Undefined variable: Xtags in /home/admin/web/koupitpeptidy.com/public_html/catalog/view/theme/theme446/template/product/product.tpl on line 432